Animefest 2023 se blíží!

Za týden se v Brněnském výstavišti koná již 18. ročník festivalu Animefest, na kterém také nebudeme chybět a rádi bychom vás na něj také pozvali. Máte taky rádi anime, cosplaye, soutěže a vše, co se týká japonské kultury? Pokud ano, tak tahle akce je stvořená přímo pro vás. Ale o co tedy vlastně jde? 

@Filip Blažek

Festival japonské kultury Animefest každoročně pořádá spolek Brněnští otaku, kteří stojí také za neméně znamým Cosplesem. Za osmnáct let se z Animefestu stala celkem epická záležitost, každoročně se tu potká tisíce fanoušků, profesionálních i amatérských cosplayerů a milovníků mangy, anime, her a zkrátka všeho japonského. V programu tradičně nebudou chybět workshopy, taneční i hudební soutěže nebo ukázky japonských bojových umění. Den je ale dlouhý a pokud byste byli unavení, můžete si vybrat z mnoha přednášek, nebo si odpočinout u promítání. Hned v pátek se například bude promítat snímek Letní duch, na který se osobně moc těším, stejně jako na dobré jídlo, epické cosplaye a celkově atmosféru, která je na Animefestu vždy příjemná a uvolněná. 

@Filip Blažek

Chtěli bychom touto cestou poděkovat pořadatelům Animefestu, že nám poskytli volné vstupenky na tuhle boží akci, na kterou bychom vás také moc rádi pozvali. Samozřejmě se můžete těšit i na naše dojmy, o které se s vámi hned po návratu podělíme. Lístky jsou ale stále v prodeji, a to i přímo na místě, takže pokud váháte, už neváhejte a zapište si datum 5. 5.-7. 5. 2023. Rádi vás uvidíme.

X