Assassin’s Creed Mirage vyjde dřív, než se plánovalo

Po několika dílech, ve kterých jsme se mohli podívat do starověkého Egypta, Řecka a anglosaské Anglie pro nás Ubisoft připravuje nový díl, který slibuje velmi očekávaný návrat ke kořenům série, na což já osobně se velmi těším a můžu s radostí říct, že si tento návrat budeme moct vychutnat už o něco dříve!

@ubisoft

Práce na Assassin’s Creed Mirage nejspíše probíhají bez větších problémů, z Ubisoftu bylo nyní totiž oznámeno, že hra dostala zelenou, aby mohla vyjít dříve, než bylo plánováno, konkrétně o sedm dní. Místo 12. se tak můžeme těšit na 5. října, kdy titul vyjde rovnou na všechny platformy, tedy PC, Xbox One, Xbox Series X/S i PlayStation 4 a 5.

„Gratulujeme všem našim těžce pracujícím týmům, jsme na vás hrdí a nemůžeme se dočkat, až všem ukážeme, na čem všichni pracovali,“ uvedl Ubisoft v oficiálním oznámení.

Assassin’s Creed Mirage by díky dřívějšímu vydání mohl dostat větší prostor pro odehrání a případné recenze a kritiky, než začnou vycházet ostatní velké a očekávané tituly jako jsou Lords of the Fallen, vycházející 13. října, Alan Wake 2, který má vyjít 17. řijna nebo Marvel’s Spider-Man 2 s vydáním 20. října. V tomto kontextu je pro hru opravdu výhodné, aby vyšla dřív.

X