Assassin’s Creed Red vystupuje ze stínů

Assassin’s Creed Red je nyní oficiálně Assassin’s Creed Shadows. Open-world hra zasazená do feudálního Japonska bude tento týden konečně odhalena.
„Assassin’s Creed Codename Red se stává Assassin’s Creed Shadows,“ oznámil Ubisoft ve svém tweetu. Plánovaná světová premiéra traileru se koná ve středu 15. května v 18:00 našeho času na YouTube kanálu Ubisoftu.

Původně byl Red, respektive Shadows, oznámen jako součást masivního plánu nadcházejících her série Assassin’s Creed a byl popsán jako „budoucnost našich RPG her ve světě Assassin’s Creed.“ Kromě japonského prostředí a propojení hry s Assassin’s Creed Infinity bylo k dispozici málo oficiálních detailů.

Jelikož se jedná o první oficiální zmínku, neměli bychom mít velká očekávání ohledně obsahu traileru. Nejspíše se bude jednat o cinematic trailer, což znamená, že pravděpodobně neuvidíme mnoho, pokud vůbec něco, z gameplaye. S letním rozvrhem herních událostí v rámci Summer Game Festu 2024 je však pravděpodobné, že uvidíme mnohem více záběrů ze hry během nějaké z konferencí. Tradiční událost Ubisoft Forward bude vysílat 10. června.

X