Atomic Heart představuje bosse, a je to teda nářez

Alternativní historie začíná být pojem, ve kterým by se nejeden z nás chtěl co nejdříve ocitnout. Není divu, že problémy světa máme tendenci řešit něčím, jako je alternativní realita. Naštěstí je tady tým ze studia Mundfish, kde si řekli, jak by asi vypadal svět v roce 1955 a navíc ve sovětském svazu. Not crazy enough? Mám tady něco, co vás přesvědčí. Atomic Heart totiž aspiruje na černého koně roku 2023.

Closed world adventura a ještě FPS? V Atomic Heart ano

Adventury jsou fajn, logické hádanky, exploring herního světa, nějaký ten základní gameplay. Jo tohle jsou kusy, které my můžeme. Když se do toho dostane šťavnatý combat systém a ve hře na vás čeká řada bossů, nemůže být přece líp ne? Nemusíte hned plašit, nebudeme se tady bavit o Elden Ringu a jeho stovce bossů. Atomic Heart jako FPS střílečka v uzavřeném světě, nám dá možnost prozkoumat, jak by asi tak mohla vypadat alternativní realita v sovětském svazu. 50 léta 19 století, studená válka, mechanické stroje na vzestupu? To všechno zní jako recept na úžasnou řezačku. 

@AtomicHeart

10 minut pořádné sekačky s úžasným soundtrackem

Server IGN na svém youtube kanále představil 10 minutový gameplay se záběry boss souboje. Hlavní nepřítel nese název Hedgie a je to teda pořádně naštvaná, baculatá…koule! Jo vážně, je to koule. Nenechte se ale zmást, ukázané kombinace útoků a rychlost, kterou Hedgie dokáže předvést, nám může zavařit na několik hodin. 

Atomic Heart vychází 21. února 2023 pro PC, PlayStation 4/5, Xbox Series a Xbox One. 

X