Atomic Heart se připomíná a my se nemůžeme dočkat

FPS střílečky jsou zábava, všichni je máme rádi. Navíc, když se tomu přidají události z historie, hned to má jiný nádech. Atomic Heart asi představovat nemusíme. Naštěstí to studio Mundfish dělá samo, a jejich připomínka, že hra vychází za pár dní, vás uklidní. Tahle hra, bude opravdu jeden velký masakr.

Atomic Heart už 21. února v rámci Xbox Game Pass

Herní setup je jasný. Rok 1950, robotický průmysl a vývoj se v tomto vesmíru povedl, a přerostl sám sebe. Roboti jsou součástí každodenního života, běžného občana. A ano, dostalo se to i do takové fáze, že zde chtěli roboti ovládat prachobyčejné lidi. Ve hře se setkáme s komunitou lidí, kteří mají za cíl vybudovat šťastnou komunitu, nadvládu vědních oborů, postavit ideální města zalité sluncem a hlavně, automatizovat každý jeden den, aby se člověk nemusel o nic starat. No nezní to pohádkově?

@Mundfish

Krásná utopie, realita je úplně jiná. Budeme čelit lidským oponentům, zmutovaným zombíkům i robotům, kteří nás rozmáčknou jako mravence. K dispozici dostaneme ale masivní arsenál, crafting systém a hlavně, naší vůli přežít. Atomic Heart vychází už 21. února a v rámci Xbox Game Pass máte hru v den vydání! Takže vzhůru do utopického Sovětského svazu!

X