Attack on Titan: Final season – Part 3 je tu!

Shinzo wo Sasageyo

Taky v dály slyšíte dunění, a nábytek v pokoji se vám posouvá díky zesilujícím se otřesům? To proto, že třetí část poslední řady Attack on Titan právě začala!

Attack on Titan zahájil začátek konce tento víkend hodinovým speciálním dílem. Tento anime seriál, který je adaptací mangy Hadžimeho Isajamy, se odehrává v postapokalyptickém světě, kde zbytky lidstva žijí za zdmi, které je chrání před obřími humanoidními Titány. Čtvrtá a závěrečná sezóna seriálu byla roztažena do tří částí. První byla odvysílána již v prosinci 2020, druhá část následovala v lednu 2022. Třetí a (pravděpodobně) závěrečná část se bude vysílat ve dvou polovinách, počínaje hodinovým speciálem.

@MAPPA

Anime a se těší velké oblibě díky skvělé animaci, propracovaným postavám a výborné hudbě. V oblíbenosti se často umisťuje na předních příčkách a od první řady si získala bezpočet fanoušků po celém světě. Příběh je zde naprosto výborný a kolikrát se přistihnete, jak s otevřenými ústy hledíte na obrazovku a snažíte se vstřebat co se to právě v seriálu stalo. Anime v sobě mísí spoustu žánrů, takže každý si v něm najde to své. Březnový návrat seriálu Attack on Titan odstartuje pro fanoušky anime vražedný rok 2023. V dubnu se vrátí 3. série Demon Slayer a na letošní rok je naplánována také 2. série Jujutsu Kaisen. Myslím si že se rozhodně máme na co těšit!

X