Baldurova brána se dnes otevírá hráčům na PS5!

Konečně nadešel den, kdy i my, konzoloví sedláci, můžeme zakřičet sláva a přestat se dívat závistivě PC master race přes rameno. Jedno z největších a nejočekávanějších RPG je tu i na našich japonských miláčcích!

For the green valleys where dragons fly

Po dlouhé době v early accessu se třetí díl Baldur’s Gate konečně dostal do plné verze a minulý měsíc se konečně podíval na PC. Obří hodnocení na sebe nenechalo dlouho čekat. Na serveru Metacritic tato hra zatím nasbírala skóre 96 od recenzentů, a 9.0 od uživatelů, což je opravdu obří úspěch. 

@steam

Studio Larian s pokorou nese odkaz prvních dvou her a nabízí hráči nádherný fantasy svět plný litých bojů, kouzelných tvorů, intrik a zrady. Kdo si zakoupil deluxe edici, mohl si hru zahrát už v sobotu 2. září. Sám jsem to nemohl vydržet a tuto edici jsem si taky pořídil, a byly to nejlépe utracené peníze v mém životě. Čekal jsem, že hra bude dobrá, ale co jsem dostal, mně naprosto vyrazilo dech. Ale určitě už jste chválu četli všude na internetu a viděli velká čísla v recenzích na YouTube. Okamžitě přestaňte číst tento článek a mazejte si tu hru koupit! Máme tu adepta na RPG desetiletí.

X