Batman: Arkham Trilogy pro Nintendo Switch se odkládá

Batman: Arkham Trilogy pro Nintendo Switch se odkládá. Ve svém prohlášení Warner Bros. Games oznámili, že se nyní datum vydání posouvá z původního 13. října na 1. prosince 2023. 

@Steam

„Potřebujeme víc času, abychom hráčům přinesli co nejlepší zážitek při hraní na Nintendu Switch. Omlouváme se fanouškům, kteří se na tuto verzi trilogie těší. Děkujeme za trpělivost.“

Trilogie o temném rytíři od Rocksteady byla pro Switch oznámena v létě během akce Nintendo Direct. Je to také poprvé, co se hry od tohoto vývojáře objeví i na Nintendu Switch. 

Všechny tři tituly byly přijaté vcelku kladně a zejména první díl série dle některých recenzí vytvořil nový standard pro superhrdinské hry. Celá trilogie se samozřejmě nese v temném duchu, jak je pro Batmana zvykem. Navštívíme zkorumpované město Gotham, ale také prostředí Arkham Asylum nebude místem, kam byste si vyšli na příjemnou odpolední procházku. Možná že tam objevíme i některé, méně či více známé šílence? 

Batman: Arkham Trilogy bude obsahovat tři hlavní tituly Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight, včetně všech dostupných DLC.

X