Billie Eilish se chystá do Fortnite

Občas jednoduše Fortnite hráčům závidím. Zatímco live service hry jsou vydávány (a také rušeny) jako na běžícím páse, jen málokterá je svým teamem opečovávána tak usilovně a často, jako právě Fortnite. Osobně mě tento fenomén od Epicu nikdy neoslovil jak hratelností, vizuálem tak ani svým metaverse přístupem kombinujícím jak fiktivní postavy, tak reálné hudebníky či herce. Ale způsob, jakým Fortnite zásobuje svou komunitu novinkami, je skoro fascinující. Pochopitelně to je možné jen díky tomu, jak šílené sumy hráči do těchto přírůstků investuj. A nyní víme, na koho si připravit konto příště.

O možném příchodu popové hvězdy Billie Eilish se spekulovalo již pár dnů, a to díky obřímu leaku, který údajně odhalil plány pro Fortnite na zbytek roku. Leak proletěl sociální sítě rychlostí blesku a informoval hráče o příchodu Billie Eilish při zahájení nové sezóny Fortnite Festival. To nyní potvrdila samotná zpěvačka prostřednictvím svého profilu na X (Twitter) a přidala i svou herní vizualizaci. Nové sezóna tohoto hudebního módu začne 23.4.

Mimo zapojení Billie Eilish leak naznačil spolupráci mezi Fortnite a skupinou Metallica nebo třeba Snoop Dogga. Zmiňuje také novinky pro LEGO Fortnite, hlavní je pak Star Wars Star Destoryer. Do hlavního módu Battle Royale se pak údajně zapojí Piráti z Karibiku, Doctor Doom a dokonce se prý chystá repete Chapter 2, tedy podobný flashback, jaký hráči zažili v listopadu loňského roku, kdy Epic na čas vrátil Chapter 1.

X