Bílý vlk se vrací!

Přesně 17 let uběhne od vydání první hry Zaklínač pro PC. Od posledního dílu herní série uběhlo 8 dlouhých let, ale nyní se vrací původní hlas Geralta z Rivie!

Pan Gerwant je zpět!

Netflix nám na konec roku 2024 přichystal velké překvapení. Po úspěchu celovečerního filmu The Witcher: Nightmare of the Wolf přijde pokračování s podtitulem Sirens of the Deep. Nejvíce fanoušci šílí právě z faktu, že se vrací právě původní dabér Geralta – Doug Cocle.

Příběh, který se odehrává mezi 5. a 6. epizodou 1. série Zaklínače, je adaptací knihy „Malá oběť“, kterou napsal Andrzej Sapkowski, autor knižní série Zaklínač, z níž videohra i seriál čerpají. Hvězda Jaskier Joey Batey a herečka Yennefer Anya Chalotra si pro animovaný film zopakují své role spolu s Christinou Wren z Muže z oceli, která má namluvit Essi Daven. Sirens of the Deep režíruje Kang Hei Chul podle scénáře Mikea Ostrowského a Rae Benjaminové. Lauren Schmidt Hissrichová, showrunnerka seriálu Zaklínač, působí jako výkonná producentka. První animovaný film ze světa Zaklínače byl velice vřele přijat a my se nemůžeme dočkat až se budeme moct podívat na pokračování!

X