Blizzard a jeho problémy s kostlivci

Nebojte, tentokrát se nebudeme bavit o těch ve skříni společnosti, ale o kostlivých kamarádech Necromancera z bety Diabla IV.

Raise those bones like a Necromancer

Určitě nás bylo mnoho, kteří si o víkendu zkoušeli betaverzi očekávaného Diabla IV. Ohlasy jsou zatím pozitivní a internetovými fóry se šíří poznatky a různé připomínky a velkou měrou hráči řeší právě kostlivce u classy Necromancer. 

Jakožto milovník dark fantasy všeho druhu jsem i já sáhnul po téhle classe, kterou neodmítám v žádné hře. Člověk si nepřipadá nikdy sám když mu po boku běhá parta kostíků,a jejich užitečnost v boji je pro vás velkou výhodou.

@Blizzard Entertaiment

V čem je tedy vykopaný (hehe) pes? Hráči na Redditu si stěžují například na zasekanost kostlivců což stačí aby vyřešila optimalizace. Další připomínky se týkají vzhledu kostlivců, hráčům připadají moc „kreslení“ a že vypadají až příliš čistě. Jako je pravda když z čerstvé mrtvoly vyjde hromada kostí tak asi nebudou zářit jako by jim kosti vyjeli z myčky, že ano. Naštěstí Blizzard zareagoval na hlas lidu a přislíbil že se kostlivcům podívá na zoubek…a žebra…a pánve. To všechno zjistíme při vydání hry 6. června tohoto roku.

X