Blizzard vyryje na sochu Lilith jména tisíc hráčů Diabla IV, kteří dokážou obelstít smrt

Blizzard na svém twitteru ohlásil soutěž pro fanoušky Diabla 4, kteří se už třesou a odpočítávají každý den, který zbývá do vydání 6. června. Prvních tisíc hráčů bude zvěčněno na soše Lilith.  Je však potřeba splnit jednu podmínku. Své jméno na soše spatří ti hráči, kteří dosáhnou sté úrovně v režimu Hardcore a svůj úspěch zveřejní na Twitteru s hashtagem #Diablo4Hardcore

@blizzard

Kdo znáte Diablo, nebo jste dokonce mód Hardcore zkoušeli, si jistě dokážete představit, jak těžké splnit tuto výzvu může být. Pokud vaše postava zemře, můžete začít od začátku. V komentářích se také ozvalo několik hlasů, stěžujících si na zvýhodnění hráčů, kteří si pořídí dražší edici. Ti se totiž ke hře dostanou o 5 dní dříve a mají tak větší šanci na splnění soutěže. Většina hlasů je však z výzvy nadšená a ozývají se reakce typu „Výzva přijata“ nebo „Moje jméno na té soše bude na 100 %“. 

Soutěž začíná 1. června a končí 1. září, nebo až hráč číslo tisíc splní podmínky soutěže. Důkaz o splnění musíte zdokumentovat a zveřejnit na Twitteru s výše uvedeným hashtagem. Odměnou vám mimo jiné bude také titul „Tempered Champion“, který se po dosažení sté úrovně automaticky uděluje.

Tak co: „Dokážete obelstít smrt?“

X