Bryan Fury bude lámat kosti v Tekken 8

Máme tu další představení hratelného charakteru z připravovaného titulu Tekken 8. Nejnovějšího dílu z bojové série od vyývojářské společnosti Bandai Namco se ještě nějakou chvíli nedočkáme, ale můžeme si krátit čas, zkoumáním charakterů, které na nás čekají.

Tentokrát se podíváme na sadistického kickboxera Bryana Furyho.

@Bandai

Kdo nemá rád postavu Bryana Furyho, tak ho snad nikdy nehrál. Je to psychopat, který si libuje, když může své nepřátele mlátit, mlátit a zase jen mlátit. Jde o bývalého policistu, který se zapletl s drogovými kartely a to ho stálo téměř život. Díky kybernetickému vylepšení sice přežil, ale jeho mysl byla poznamenána. Jeho úhlavním nepřítelem je světoznámý mistr meče Yoshimitsu.

Poprvé byl představen ve třetím díle této skvělé série a od té doby patří ke stálicím bojového universa. Bryan vyniká velkou silou a jakmile se dostanete do víru jeho bojového comba, tak to většinou skončí vaší porážkou. Na pohyby i comba se můžeme podívat v následujícím traileru.

Tekken 8 je ve vývoji pro herní konzole PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC. Datum vydání zatím není stanoveno, ale tetky z pavlače štěbetají, že by to mělo být někdy před dubnem 2024. Do té doby si ještě musíme počkat, ale už jen podle ukázek se to určitě vyplatí.

X