Chcete se podílet na vývoji modifikace do Mafie 1?

Nový rok, nová příležitost, nové výzvy. Nemáte zatím do čeho píchnout? A co takhle zapojit se do vývoje největší fanouškovské modifikace do Mafie 1? Tým 7k Czech aktuálně hledají nové kolegy do svého týmu. Možná jsi právě ty odpověď na jejich trable!

Staň se členem týmu a zažij slávu!

Naše články ohledně Pepponeho modifikace jste už určitě četli. Kluci a holky ze 7K Czech studia makají dnem i nocí, aby nám naservírovali příběh mladého Sallieriho a Morela, ještě za dob, kdy pevnou rukou vládl don Peppone. Ke konci minulého roku, ale přišlo oznámení, že datum vydání modifikace, musejí posunout. A teď, nám všem dávají příležitost, zapojit se do vývoje a pomoci jim, dotáhnout tohle mistrovské dílo do konce. Jaké pozice hledají?

Nebude to ale zadarmo..

Na první dobrou tohle zní hrozně krásně. Přihlásím se, něco tam poklikám a budu ve finálních titulcích! No jako..pozor. Kluci potřebují i nějaké zkušenosti. Tou nejdůležitější je znalost MafiaScriptu (BsScriptView, DCED). Dále potřebujete mít discord, aby jste si mohli šeptat do ouška, během samotného vývoje. Poslední schopnost, kterou hledají je ta nejzásadnější. Je potřeba být odolný proti stresu, protože vývoj modu do takto staré hry..to bude panečku něco. Pokud vás takhle nabídka zaujala, napište studiu 7K Czech na jejich instagramu!

X