Chcete si zahrát Soulslike hry na mobilu? Tady pro vás máme TOP 5 her, které stojí za to

Milujete hry jako je Dark Souls, Bloodborne, nebo Sekiro? A chtěli byste si při dlouhých cestách autobusem nebo vlakem zahrát na svém mobilním zařízení podobné hry v žánru Soulslike? Není problém, tady máte mých TOP 5!

Animus trilogie

Titul, který je pro fanoušky Dark Souls jako ulitý. Kosení těžkých nepřátel a velmi tuhých bossů, kteří mají slušnou dávku zručnosti vám ukázat, kdo je tu doma v temném světě plném záhad a úzkosti. Ponurná atmosféra ticha a různých křiků z dálky občas vyvolá pocit, že se na vás chystá totální peklo. Grafika je krásná, svižná a na mobilu dobře vypadající. Není na co čekat: sběr duší čeká jen na vás.

Grimvalor

Naprosto skvělá plošinovka, u které se nebudete nudit ani vteřinu. Skákání po zdech a všem možném je naprosto skvělou výplní pěkně zpracovaného combatu. Bossové vám nedají spát, naopak, chtějí vás sníst za živa! Doplní to skvělá hudba, která je velmi impozantní pří bossech kteří po vás šlapou za pochodu.

Dark Raider

Máte rádi pixel art? Tak přesně tohle je pro vás. Velmi krásné animace s krásným příběhem, který vás jen tak nepustí. Úkoly se plní jedna radost díky krásným animacím. Mimochodem ten útok ve vzduchu je boží.

Dead Cells

Zůstaneme u pixel artu. Tento svižný titul od studia Motion Twin je naprosto úžasný. Díky rychlému combatu a krásné propracovanosti pixelové grafiky vám ukáže, co je výzva! Skvělá hudba, při které je slast bojovat s těžkými nepřáteli, vám dodá adrenalin do krve!

Pascal's Wager

Pokud máte rádi Bloodborne, tak toto si musíte zahrát! Temný svět, který vytvářelo čínské studio Tipsworks,  je naprostý skvost. Hudba, která dodává temnému světu tak luxusní propracovanost, že si z toho sednete na zadek! Hrát za týpka, co má rakev jako nástroj na rubání nepřátel a bossů, prostě chcete! Krásné doplnění o hodně DLC.

X