Christopher Judge odmítá hrát mladého Kratose

Christopher Judge zdědil čepele chaosu v rebootu God of War a jeho přímém pokračování God of War: Ragnarok, ale herec tvrdí, že nemá zájem o to, aby se hlasově vyrovnal dřívějším ztvárněním postavy, kterou hrál Terrence C. Carson.

Z úcty k němu to odmítá

Herec současného Kratose to řekl během livestreamové akce se Streamily, kde hovořil o replikování mladého Kratose a prozradil, že ho jedno studio skutečně požádalo, aby hlasově odpovídal Carsonovi. „Nikdy jsem se nedíval na žádné scény z dřívějšího [God of War], protože Carson je tak skvělý,“ říká Judge, „myslel jsem si, že by bylo na škodu snažit se ho hlasově napodobit nebo tak něco, ani mě o to nepožádali.“ Judge dále říká, že „šlo o to, aby to bylo moje vlastní“, a to hned od začátku.

@gaminggorilla

Později Judge upřesnil, že ho majitelé série, společnost Sony Santa Monica, nepožádali, aby v obou hrách ztvárnil mladého Kratose. „Úcta k tomu, co jako Kratos udělal, jde shora dolů,“ píše v příspěvku na sociálních sítích. „Byla to jiná hra, ve které mě požádali o spolupráci.“ I když upřesňuje, že to také nebylo jeho ztvárnění Black Panthera ve hře Marvel’s Avengers.

Hra God of War Ragnarok nedávno dostala roguelike režim po dohrání s názvem Valhalla, ve kterém se náš Kratos setkává s iluzí svého mladšího protějšku. O této roli se záhadně mlčelo, možná na Judgovo přání, ale pokud by se někdy proslýchané remastery/remaky uskutečnily, je nepravděpodobné, že by se Judge vrátil v hlavní roli.

X