Comic-Con Prague 2023 je skoro za dveřmi!

Herní veletrhy, komiksové výstavy, knižní veletrhy, to my jako fanatici můžeme. Takže, když se nám dostalo obří pocty zúčastnit se letošního ročníku Comic-Con Prague 2023, nemohli jsme nadšením ani spát. Jenomže my nejsme důležití. To co je mnohem důležitější je vaše návštěva. Proč byste měli letos v dubnu zavítat do O2 Univerza v Praze? 

Comic-Con Prague, to jsou hvězdy na pár metrech čtverečních!

Pokud jste o festivalu Comic-Con Prague 2023 prozatím neslyšeli, tak vězte, že se jedná o ten největší herní, filmový, seriálový festival v české republice. Fanoušci sci-fi žánru, fantasy nebo hororu si tady přijdou na své. Zkrátka nezůstanou ani nadšenci larp nebo cosplayů. Do toho všeho tuny komiksů, anime, knih, obrázků…jedním slovem fantasie na každém kroku O2 Universum, Praha!

@Comic-Con Prague 2023

Kdy? 14. – 16. dubna 2023. Proč? Protože lepší festival, s více hosty v české republice nenajdeš. Jak? Vlakem, autem, pěšky, na koštěti, nebo třeba Hvězdnou branou. Hlavně ať se vidíme! S kým? S maminkou, babičkou, tatínkem, ségrou, bráchou, klidně i se sousedem. Vezmi všechny a užij si narvaný víkend plný setkání, zábavy a zážitků. Za kolik? To záleží na tom, jak dlouho se chceš, v tomhle fantasy světě ztratit. Lístky můžeš zakoupit na stránkách Comic-Con Prague 2023. Jestli chceš skočit jen na jeden den, užít si celý víkend, nebo přijít jako V.I.P. Všechno mají, ale pozor, vstupenky mizí fakt rychle!

Na koho se můžeš těšit?

No a koho na Comic-conu potkáš letos? Otázka spíš zní, koho nepotkáš! Nicméně potvrzení hosté jsou: Danny Glover (Smrtonosná past 1-4), Brian Cox (Trója), Dan Fogler (Fantastická zvířata), Corin Nemec (Hvězdná brána), Richard Dean Anderson (Hvězdná brána), Jason Aaron (komiksový scénárista) nebo cosplayerka Silvara a mnoho dalších, světově proslulých jmen. Celý seznam můžeš najít na webovkách festivalu! Tak co? Už máš svůj lístek?

X