Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hosty

Zitik

Následující Comic-ConPraze se nezadržitelně blíží. Letos se bude konat již pátý ročník této skvělé události a pořadatelé se opravdu vytáhli. Seznam hostů se rozrůstá a i letos se můžeme těšit na skvělé osobnosti ze světa komiksu, sci-fi a fantasy.

@Comic-Con Prague

Událost Comic-Con Prague 2024 se bude konat v budově O2 Universum Praha ve dnech 5.-7. dubna. Lístky si můžete stále zakoupit přímo na oficiálních stránkách Comic-Conu nebo na Ticketportal.

Kromě dříve potvrzených hostů, které jsme vám prozradili v našem minulém článku, se nyní do party přidává několik dalších, opravdu zvučných jmen. Jedním z největších hvězd je bezesporu herec Warwick Davies (Star Wars, Willow, Harry Potter,…), další výraznou osobností je Erik Avari (Mumie, Hvězdná brána, Akta X,…). Seznam tím pochopitelně nekončí. Na akci se objeví dále Emily Swallow (Lovci duchů, Mandalorian,…) a svého parťáka se dočká i dříve potvrzený herec Chris Barrie ze seriálu Červený trpaslík. Řeč nemůže být o nikom jiném než je kočičí bůh a kytarový virtuóz Craig Charles. Ten si zahrál postavu Davea Listera v již zmíněném pořadu Červený trpaslík.

Hosty samozřejmě nebudou pouze herci, ale také tvůrci komiksů, kteří stojí za tvorbou jak české, tak i zahraniční tvorby, velká spousta youtuberů, známých cosplayerů a mnoho dalších. Rozšířený seznam hostů si můžete prohlédnout přímo zde.

Na akci je pochopitelně možnost získat autogramy a fotografie se slavnými hosty, ale také se můžete zúčastnit  besed s hosty, zahrát si deskové hry, vyzkoušet si počítačové hry a mnoho dalšího.

My na akci rozhodně chybět nebudeme, takže se už teď těšíme, že se tam s vámi potkáme.

X