Comic-Con Prague 2024 se nezadržitelně blíží

Zitik

Každoroční událost pro největší geeky, pařmeny a nerdy ve státě se blíží. Comic-Con 2024 se odehraje v Praze ve dnech 5. – 7. dubna a my tam rozhodně nesmíme chybět. Lístky jsou samozřejmě už v prodeji a mizí rychlostí Flashe, takže neváhejte a okamžitě si je kupte, protože letos to bude stát opět za to.

@Comic-Con Prague

Na co se těšit?

Comic-Con je největší přehlídka filmů, komiksů, her a hlavně také kostýmů všech žánrů v České republice. Každy správný nerd by na takovou akci měl zavítat. Letos bude přehlídka hostů opravdu pestrá. 

Prvním a jedním z největších hostů je Chris Barrie. Toho si každý samozřejmě spojí ihned s postavou A. J. Rimmera z britského sitcomu Červený trpaslík. Zahrál si ale také po boku takových velikánů jako Angelina Jolie, kde ztvárnil jejího komorníka ve filmech Tomb Raider.

Další významný host pochází z naší republiky a není jim nikdo jiný než David Nykl, který Comic-Con navštíví již podruhé. Ten si zahrál například v populárním seriálu Arrow nebo Hvězdná brána: Atlantida a v pro české diváky zajímavé minisérii Bez Vědomí, odehrávající se u nás těsně před revolucí.

Za komiksovou tvorbu se představí Mike Carey, který vytvořil komiks Lucifer, ale také má prsty v sérii Hellblazer pro komiksového giganta DC Comics nebo šest let zkušeností s X-Meny pro dalšího komiksového giganta Marvel.

Českého zástupce za komiksovou tvorbu bude reprezentovat Dan Černý. Jeho komiksová kariéra zahrnuje série Fanouš, Tryskošnek nebo stále přispívá svým uměním do dnes již kultovního časopisu Čtyřlístek.

Seznam dalších hostů je samozřejmě mnohem delší a pořadatelé slibují, že pokud se podaří všechny plány dotáhnout do konce, bude se jednat zatím o největší Comic-Con, jaký tu kdy byl.

@Comic-Con Prague

Už nyní se těšíme na celou akci a doufám, že se tam s vámi potkáme. Nezapomeňte si vzít s sebou nějaký pořádný kostým, protože taková akce je doslova svátkem a byla by škoda ho neprožít se vším, co k tomu patří.

Menší ukázka toho, co se na akci dělo naposled. No řekněte. Nechcete toho být součástí i vy?

X