Comic-Con už příští týden

Zitik

Už jen týden zbývá do začátku letošního Comic-Conu Praze. Událost startuje 5. dubna a bude trvat celé tři dny. Na co se můžete tedy těšit? Organizátoři si pro nás připravili velmi nabitý program. Besedy s celebritami ze světa sci-fi a fantasy, spisovatelé, tvůrci komiksů, možnost vyzkoušet si virtuální realitu, zahrát si nové videohry a spoustu dalších věcí. 

@Comic-Con Prague

Největším lákadlem zajisté zůstávají slavné osobnosti. V našem minulém článku jsme vás informovali o několika z nich. Seznam se opět rozšířil a několik celebrit potvrdilo svoji účast. Mezi největší hvězdy určitě patří nezapomenutelný herec Kevin Sorbo. Toho asi netřeba představovat. Jako Hercules v devadesátých letech likvidoval jedno monstrum za druhým ve stejnojmenném seriálu a na který se i já osobně velmi rád dívám i po těch letech. Další výraznou osobností, která zavítá na Comic-Con je Robert Patrick. Výborný herec, který zářil ve snímcích jako Terminátor 2: Den zúčtování, Smrtonosná past 2 nebo v seriálu Peacemaker. Účast potvrdilo i několik dalších českých celebrit jako Václav Vydra, Miroslav Donutil Jiřina Bohdalová.

Bohužel, několik osobností muselo svoji účast zrušilo. Ti kdo se těšili na Harrisona Daviese nebo Erica Avariho musí bohužel zatlačit slzu, ale to je prostě život. Seznam je i tak velmi pestrý, takže se určitě máme na co těšit. Kompletní seznam naleznete zde

Doufám, že máte své kostýmy připravené. Já už teda ano a doufám, že se tam s někým z vás potkáme.

X