Speedgunner Ultra- Zběsilá plošinovka s nadzvukovou rychlostí

Máte rádi pixelartovou grafiku, Transformers, a logické hry? V tom případě je Speedgunner Ultra rozhodně titulem pro vás!

Já se vznáším, já si létám

Cíl každého kola hry je jasný…dostat se do cíle za každou cenu. Počáteční levely pro vás budou brnkačka, ale postupem hrou budete muset častěji využívat nejen schopnosti postavy, ale i váš mozek. Ale to už předbíhám, pojďme se napřed podívat o čem tahle hra vlastně je. 

Ocitáte se v kůži a často i plechu naší hlavní postavy, která má po vzoru starých sidescroller her se dostat pomocí důvtipu a svých schopností na druhou stranu. Rozhodně musím vypíchnout hlavní schopnost postavy, a to transformace na menší vesmírnou stíhačku, takže  v řešení průchodu jednotlivých lokací máte rozhodně na starosti více, než jen běžet z bodu A do bodu B. Postupem hrou dostane i další vychytávky které vám pomohou v dosažení cíle. 

Jakmile dohrajete hlavní kampaň čekají vás i další výzvy v podobě Ultra levelů a dalších časových výzev. Pokud jste fanoušky her typu Super Meat Boy a podobných, tak Speedgunner Ultra vás rozhodně zabaví na delší dobu. 

Hodnocení redakce

Název hry: Speedgunner Ultra

Vývojář: Elixor

Vydavatel: Elixor
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S | X Nintendo Switch

Autor: Raven

Odkaz

Celkový dojem

Příjemná a rychlá plošinovka pro fanoušky žánru, pro toho kdo si na tyhle hry moc nepotrpí může odrazovat občasná složitost hry.

-
3

Klady

Grafika

Zápory

  • Občas složité
X