Cyberpunk 2077 sbírá hráče kde může!

Cyberpunk 2077. Jak kontroverzněji začít článek? Hra, která nám přišla v roce 2020 a zažila si, jeden z nejhorších launchů vůbec. Jenže, uběhly nám dva roky, CD Projekt do hry vložil obrovské množství hodin práce, a hra je v úplně jiném stavu než byla. Cyberpunk zažívá rebirth. A z toho já mám radost!

@Steam

Cyberpunk 2077 nejhranější hrou i na Steam Decku

Hráči se nám totiž do Night City vracejí ve větším počtu, než z něj utíkali. Moc nás zajímá jak moc narváno má Misty a kolik budoucností vyvěštila. Kolik lidí už našlo všechny desky Silverhanda a jak je na tom Delamain, a jestli je jeho taxi služba na vzestupu. Odpovědí nám může přinést samotné Valve. Zveřejnili na svém Twitteru totiž seznam nejhranějších her, za měsíc Září. A panečku! Cyberpunk 2077 se umístíl na čtvrtém místě! Gratulujeme.

Sice to trvalo dva roky, porodní bolesti až deprese byly obrovské, a hra obsahovala absurdní množství chyb. Ale pokud jste na Cyberpunk 2077 zanevřeli, směle do něj znovu! Je to téměř odlišná hra, než verze, kterou jste hráli. A nakopat zadek Adamu Smasherovi, kdo by to nechtěl?!

X