Dabérka Abby z TLOU2 nabízí trénink pro kolegyni ze seriálu

Pokud vám to uniklo, z HBO po dlouhých spekulacích oznámili, že ve druhé sérii The Last of Us bude hrát Abby Kaitlyn Dever. Pokud jste hru nehráli, Abby se představila v The Last of Us 2 a dramaticky změnila události děje poté, co se zapojila do klíčové a velmi kontroverzní scény týkající se hlavního hrdiny Joela Millera. Vzhledem k tomu, že televizní seriál bude pravděpodobně i nadále úzce navazovat na děj ze hry, nebude tento článek obsahovat spoilery, ale stačí říct, že obsazení Abby je velká věc.

No pain, no gain!

Představitelka Abby, Laura Bailey, se proto podělila o krátkou reakci na tuto zprávu a zeptala se své seriálové kolegyně, zda by si šla zacvičit do posilovny.

„Obrovská gratulace, Kaitlyn!“ napsala Bailey na X (Twitteru). „Jsem tak nadšená, že vidím vývoj Abby ve tvém podání! Dej mi vědět, kdybys chtěla parťáka na cvičení.“

@variety

Zatímco hlas Abby namluvila Bailey, tvář postavy byla vytvořena podle Jocelyn Mettler. Ve hrách hrál Joela Troy Baker, zatímco v seriálu se této role ujal Pedro Pascal. Stejně tak Ashley Johnson hrála ve hrách Ellie, zatímco v seriálu ji převzala Bella Ramsey.

Druhá série The Last of Us by měla mít premiéru na HBO v roce 2025.

X