Datamineři v Halo Infinite…Nový Battle Royale mód?

Raven

Podle nejnovějších zpráv od dataminerů, můžeme v brzké době očekávat battle royal dodatek pro nejnovější díl série Halo.

Až do posledního Sparťana

Předpokládaný start battle royale modifikace je se začátkem čtvrté sezony , což znamená někdy v polovině příštího roku. Zatím víme, že projekt nese krycí název Tatanka. Halo Infinite se těší velkému zájmu hráčů od dob svého vydání minulého roku, obzvláště příběhová kampaň hry. Ale samozřejmě jako každá hra má svoje mouchy, a hráči na ně od dob vydání neustále poukazují.

@steam

Hra Halo Infinite se od svého prvního vydání potýkala s řadou problémů, od spousty chyb až po chybějící herní režimy. Naštěstí nás vývojáři pomocí nových aktualizací zasypali novými eventy, režimem Forge a spoustu dalšího, takže hra se pořád zlepšovala. Co zatím nejvíc hráči Halo uvítali bylo, že poslední aktualizací byl přidán online co-op, takže jste na dálku mohli s kámošem projít celou kampaň. Hráči Halo Infinite také očekávali zavedení režimu battle royale a díky nedávnému dataminu od uživatele Bathrobe Spartan na Twitteru, byly možná odhaleny nové podrobnosti o této funkci. K tomu se vyjádřil i velký hráč Halo, Ains, který tvrdí že režim opravdu můžeme očekávat během půlky roku 2023. A co vy? Zkusíte BR režim v Halo, nebo už ho máte plné zuby? 

X