Datum vydání digitálního Johna Wicka 4 odhaleno

Baba Yaga už se blíží! Společnost Lionsgate potvrdila, že John Wick: Kapitola 4 již brzy přistane na pulty digitálních obchodů a dostane se také na Blu-Ray a DVD. Kdy se ostříleného zabijáka dočkáme?

@lionsgate

Fanoušci Johna Wicka nebo milovníci jeho představitele, Keanu Reevese, si budou moct jeho nejnovější dobrodružství již brzy vychutnat ve zveřejněné digitální podobě. V rámci ní nebude chybět ani mnoho bonusových dodatků a funkcí. Budeme se například moct podívat na Keanův trénink a celkovou přípravu pro tento snímek. Nebo vás také zajímá, jaký je John Wick ve skutečnosti šílenec? Vhled do jeho psychologie a mnohem víc nám nabídne další z bonusů. 

Filmová série o Johnu Wickovi se dlouhodobě těší veliké oblibě, ať je to nespoutaným chaosem, který každý díl přináší na naše obrazovky, nebo tím, že je Keanu Reeves jedním z nejoblíbenějších herců současnosti. Navíc to vypadá, že vlak Johna Wicka se v dohledné době nezastaví. Společnost Lionsgate totiž oficiálně potvrdila, že zvažuje natočení pokračující páté kapitoly a to i přes tvrzení, že tento snímek bude posledním ze série. 

No a kdy se zveřejnění dočkáme? John Wick: Kapitola 4 přistane již 23. května 2023 na pulty digitálních obchodů a 13. června se dostane také na Blu-Ray a DVD.

X