David Hayter je zpět a fanoušci šílí!

„Tohle je teprve začátek“ touto jedinou větou David Hayter zbořil celý YouTube kanál Konami a fandové šílí z toho, že původní dabér Solid Snakea je opět na scéně!

Kept you waiting huh?

Konami udělalo herní komunitě opravdu velkou radost. Půlminutový teaser k nedávno vydané kolekci prvních Metal Gear Solid her skrýval ke konci opravdu velké překvapení. Osmadvacetisekundová upoutávka na „Metal Gear Solid Legacy series“ začíná Hayterem ve stínu, který se pomalu otáčí čelem ke kameře, zatímco vedle ukázek z her zní jeho hlas. Mluví o popularitě a vlivu Metal Gearu a teaser uzavírá slovy: „Doufám, že jste připraveni, protože tohle je teprve začátek.“

Dokonce i mezi nejzarytějšími fanoušky Hidea Kodžimy panuje téměř všeobecný názor, že Kodžima udělal chybu, když nahradil dlouholetého herce Davida Haytera Kieferem Sutherlandem ve hře Metal Gear Solid 5. Kromě malých cameí tu a tam Hayter oficiálně nehrál Snakea už více než deset let. Nový teaser trailer na kanálu YouTube společnosti Konami však fanoušky nadchnul, protože v něm Hayter hraje hlavní roli a teasuje, že se dočkáme dalších dílů. A co vy? Uvítali byste znovu Davida v roli Snakea?

X