Days of Play přináší PlayStation 5 za neuvěřitelnou cenu!

Tak už tu máme zase Days of Play, které přináší hromadu slev jak na hry, tak i na hardware. Slevy budou aktivní od 29.5. do 12.6. nebo do vyprodání zásob v PlayStation obchodě nebo u vybraných prodejců. Takže, co nám slevová smršť přináší tentokrát?

Začněme to nejzajímavější slevou a to překvapivě nízkou cenou za kterou můžete pořídit Playstation 5 Digital Edition, tedy 9 900 Kč. Novou, štíhlejší verzi pořídíte za krásných 12 490 Kč, a pokud k tomu budete chtít ještě ovladač navíc, přijde vás to na 13 990 Kč. Playstation VR2  seženete za 12 490Kč a ovladač ve vaší oblíbené barvě zase za 1 299 Kč.

@playstation.com

Kromě hardwaru se slevy samozřejmě vztahují i na hry, a tak můžete pořídit  Rise of Ronin za 1 199 Kč, God of War Ragnarök za 999 Kč, Horizon Forbidden West za 799 Kč anebo Gran Turismo 7 za 999 Kč. Pokud šilháte  po nějaké té speciální edici, tak si nezapomeňte zkontrolovat jestli náhodou není také v akci. Jako například Collector’s Edition Marvel’s Spider-Man 2 za 3 999 Kč či The Last of Us Part I RemakeThe Last of Us Part II Remastered obojí za 999 Kč. A nezapomeňme ani na Playstation HITS, které nyní pořídíte za 199 Kč. Pokud si platíte Playstation Plus můžete se těšit na denní nadílky obsahů a navíc můžete pořídit  roční členství se slevou. To platí i pro nové předplatitele. Kompletní nabídku slev naleznete zde a seznam autorizovaných partnerů tady. Tak směle na nákupy.

X