Dead by Daylight opět přivítá postavy ze Stranger Things

Po skončení licence z roku 2021 zase můžeme s radostí utíkat zabijákům ze hry Dead by Daylight v kůži postav populárního seriálu z dílny Netflixu.

You can run, but you can't hide b*tch!

Nicméně Scary Terry z Ricka a Mortyho vás sice nahánět nebude, ale Demogorgon ano. V listopadu 2021 společnost Behaviour Interactive odstranila Nancy, Steva a Demogorgona z obchodu Dead by Daylight a stáhla z rotace mapu Hawkins Lab, protože vypršela licenční smlouva s Netflixem. Přestože jste si za postavy ze Stranger Things mohli stále zahrát, už jste si je nemohli koupit a mapa byla zcela nedostupná.

„Jsme nadšeni, že můžeme obnovit spolupráci s Netflixem a vrátit do seriálu kapitolu Stranger Things, včetně mapy podzemního komplexu z Hawkinsovy národní laboratoře, a kultovní dvojici Survivors, kterou tvoří Nancy Wheelerová, drsná ambiciózní novinářka, a Steve Harrington, bývalý středoškolský sportovec s talentem na vyhledávání problémů,“ řekl Mathieu Côté, vedoucí oddělení partnerství společnosti Behaviour. „Doufáme, že hráči, kteří neměli možnost zažít Stranger Things, dnes tento herní zážitek plně využijí.“

Takže na nic nečekejte a vydejte se zpět s našimi hrdiny dojít mučivého konce, nebo naopak sladkého vítězství!

X