Deadpool 3 – návrat Ježíše Marvelu

Fanoušci Deadpoola, zbystřete! Během Super Bowlu se konečně ukázal trailer na třetí díl sarkastického antihrdiny a je to nářez! Wade Wilson se tentokrát vydává do světa Marvelu se svým nejlepším kámošem Wolverinem a slibuje pořádnou jízdu plnou akce, humoru a prolomení čtvrté stěny

Trailer nám konečně dává oficiální název filmu: Deadpool a Wolverine. A věřte, že tahle dvojka slibuje pořádný třesk! Deadpool se s chutí pouští do Disneyho a zároveň si dělá srandu z celého MCU. A Wolverine? Ten se konečně objeví v Marvelovském filmovém světě a vypadá, že je ve formě.

@Marvel Studios

Deadpool 3 bude jedním z prvních filmů, který se zaměří na X-Meny v MCU. A jelikož Disney koupil Fox, můžeme se těšit na pořádnou porci crossoverů a propojení světů. Film bude mít rating R, takže se můžeme těšit na pořádnou drsňárnu.

Deadpool 3 dorazí do kin 26. července 2024 a věřte, že tohle je film, který si nenechte ujít!

Mezitím se mrkněte na trailer a užijte si Deadpoolovo sarkastické pošťuchování Disneyho:

Na další Marvelovky si budeme muset počkat:

Deadpool 3 je jediný film z MCU, kterého se letos dočkáme. Další film, Captain America: Brave New World, dorazí do kin až v únoru 2025. Naštěstí se můžeme těšit na seriály jako Agatha: Darkhold Diaries, X-Men ’97, Your Friendly Neighborhood Spider-Man a Eyes of Wakanda.

X