DEVGAMM GDAŃSK 2023 je za dveřmi. Co všechno nás čeká?

Herní sezóna se nám pomalinku rozebíhá. Pomalu vycházejí první velké tituly, chystají se největší festivaly, i videoherní konference. A protože do výstav a veletrhů v česku nám ještě nějaký ten pátek chybí, je nám obrovskou ctí, účastnit se chystané konference DevGAMM 2023, aktuálně připravované v polském Gdaňsku. A proč by vás konference měla zajímat taky?

DevGAMM Gdańsk 2023 je příležitost pro vývojáře i publishery

DevGAMM Gdańsk je obří konference, založená už roce 2008. 15 let zkušeností, zastávek a prezentací po celém světě, teď poprvé v jejich historii se objeví také v Polsku. Jedná se o první zastávku ze čtyř, která se bude konat 1 a 2 března na výstavišti AmberExpo, Gdaňsk, Polsko. Následně konference DevGAMM zamíří také do Vilniusu, Londýna a nakonec do Lisabonu. A o co se vlastně jedná? Především se tady představí velká, přední jména světové herní scény. Dále je na programu Matchmaking. Prezentace pro vývojáře a publishery, pro jejich snadnější propojení a spolupráci. Druhý den se chystá navíc vyhlášení cen Digital Vikings Awards 2023! To hlavní ale je zábava, možnost potkat velké herní osobnosti a načerpat spoustu a spoustu nových zkušeností. A my u toho budeme!

Na jaké jména se těšit?

Jací řečníci se ale na konferenci objeví? No, tady je krátký seznam

Zúčastnit se můžeš taky!

Pokud tě zaujalo nějaké jméno chystaného řečníka, nebo máš jen rád videohry a cestu Polskem, zúčastnit se můžeš také. Na oficiálních stránkách probíhá prodej vstupenek, a výběr je opravdu bohatý. Pokud se do Gdaňsku nedostaneš ty osobně, přineseme vám report z celé akce DevGAMM Gdansk 2023. Sleduj web a naše sociální sítě!

X