Digital Vikings Awards 2023

Na začátku března jsme měli možnost zúčastnit se konference devGAMM 2023 v polském Gdaňsku. Už jsme vám přinesli kompletní report z akce, nicméně chybí nám ještě jedna, opravdu důležitá součást celé konference. Probíhalo totiž vyhlašování Digital Vikings Awards 2023! A jak to dopadlo?

Vítězové a poražení Digital Vikings Awards 2023

Mezi nominovanými vybírala porota zkušených expertů, vývojářů a novinářů, a jejich rozhodnutí jsme se pak dozvěděli v Gdaňsku. Vyhlašování probíhalo přímo na výstavišti Amber Expo a bylo tak slavnostním zakončením celé, dvoudenní konference. A jaké výsledky hlasování přineslo?

Výběr nejlepších mezi nejlepšími

Osobně mohu doporučit každý jeden titul. A ne pouze ty výherní. Musím říct, že porotci to měli opravdu náročné, jelikož vybírat mezi tak nabitými hrami, to vážně není jednoduché vybrat správně. Kompletní seznam her, včetně nominovaných můžete shlédnout na oficiálních stránkách Digital Vikings Awards. Za nás se jedná o velice plodný a povedený ročník, a nemůžeme se dočkat dalšího! Ještě jednou děkujeme za příležitost zúčastnit se konference! Byla to jízda.

X