Do Assassin’s Creed Mirage přichází permadeath

Basimův boj proti Order of the Ancients se právě stal mnohem nebezpečnějším, protože Ubisoft v rámci nejnovější aktualizace 1.0.7 přidal do hry Assassin’s Creed Mirage režim trvalé smrti. Budete mít dost odvahy tuto výzvu přijmout, a nebo se v trvalé smrti u vás nachází spíš tato hra?

Ende šlus

Podle poznámek k patchi, zveřejněných na oficiálních stránkách Ubisoftu, je trvalá smrt, známá jako Full Synchronization Challenge, „ultimátní zkouškou vašich zabijáckých schopností“. Pokud zde Basim zemře nebo se dopustí jakýchkoli nezákonných akcí, které by za normálních okolností vedly k desynchronizaci s animusem –⁠⁠⁠⁠⁠ například zavraždění nevinných lidí nebo putování za hranice mapy –⁠⁠⁠⁠⁠ váš běh skončí, uložený soubor bude vymazán a vy budete muset začít od začátku.

@ubisoft

Neodcházíte však úplně s prázdnou, protože se vám zobrazí obrazovka s informacemi o tom, jak se vám dařilo předtím, než se vše pokazilo. To zahrnuje celkovou dobu hraní a počet nepřátel, které se vám podařilo zlikvidovat. Každý, kdo hrál některý z dílů série Assassin’s Creed, ví, že vaše pečlivě připravené plány mají ve zvyku se zvrtnout, takže tento režim rozhodně není pro slabé povahy

Kromě trvalé smrti aktualizace 1.0.7 rozšiřuje kosmetické možnosti pomocí funkce transmog a obsahuje překvapení v podobě „nového speciálního asasína, kterého můžete potkat v ulicích“. Najdete zde také množství oprav, které odstraňují problémy týkající se grafiky, zvuku, služby New Game Plus a dalších.

Hrajete ještě Mirage? Pokud váháte nad koupí, možná vám pomůže v rozhodování naše recenze.

X