Dragon Age: Dreadwolf ještě chvíli neuvidíme

Zitik

Už je to nějakou dobu co se svět dozvěděl o pokračování série Dragon Age. Dlouho jsme nevěděli vůbec nic, dokonce ani název. Oficiálně potvrzená zpráva, že studio Bioware vyvíjí nový díl série byla potvrzena už před pěti lety a má být přimým pokračování k Dragon Age: Inquisition. Název hry Dragon Age: Dreadwolf jsme se dozvěděli teprve v červnu minulého roku.

Bohužel podle vydavatele Electronic Arts si ještě chvíli na fantasy RPG počkáme minimálně do příštího roku a to určitě před dubnem 2024 nebude. Ve své zprávě společnost uvedla tituly, které už vyšly a které mají v plánu vydat ve svém fiskálním roce 24, který bude trvat až do 31. března 2024. Dragon Age: Dreadwolf mezi nimi bohužel chybí.

V říjnu loňského roku společnost Bioware potvrdila, že titul se nachází již v hratelné formě, kdy je možné hru dohrát od začátku až do konce, ale bohužel vyžaduje ještě velkou péči v ostatních oblastech projektu.

Nezbývá tedy nic, než si počkat až nám studio poskytne další informace ohledně pokračování skvělé série, na kterou se já osobně těším jako malý kluk na vánoce.

X