Dying Light 2 Stay Human dostává nový režim

Přežít ve světě plném zombie není nic jednoduchého. To jsme si mohli vyzkoušet na vlastní kůži ve hře Dying Light 2 Stay Human od vývojářské společnosti Techland. A bude to ještě náročnejší s novou aktualizací.

@Techland

Nová aktualizace 1.16 do hry přidá nový režim, který vyzkouší naši schopnost přežití za těch nejnáročnějších podmínek. Přivítejme spolu režim Nightmare. Studio k tomu vydalo i speciální trailer, na který se můžete podívat níže.

V novém režimu nefunguje spousta věcí nebo jsou omezené. Survivor Sense odhaluje v blízkosti pouze zbraně a předměty spojené s questy, u regenerace výdrže trvá déle než se aktivuje, baterka si pomalu dělá co chce. Zdá se vám tohle hodně? To je jen začátek. Přidáme k tomu absenci regenerace zdraví, snížené brnění a když ve hře zemřete, tak přijdete o zkušenosti. To je už dost drsný co?

Ale má to i svá pozitiva. V režimu Nightmare máme zase vyšší šanci najít vzácné předměty a získat více Legend points.

Pokud tohle všechno přežijeme a dokončíme kampaň v režimu Nightmare, tak odměnou nám bude zcela unikátní outfit. Pro dokončení se počítá hraní v New Game Plus.

Dying Light 2 Stay Human lzer hrát na Pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox OneXbox Series X/S. A teď už ten slibovaný trailer.

X