Edward Kenway na Comic-Con Prague 2023!

Jak už jste si mohli dříve přečíst, dostalo se nám obrovské cti, zúčastnit se letošního ročníku Comic-Con Prague 2023. Setkání fanoušků popkultury, které se odehraje v pražském Universu, v polovině dubna, obohatí také ty nejslavnější světová jména. A dokonce dorazí samotný Edward Kenway! Snad nám nechá nějaký šilink v kapse!

Comic-Con Prague představuje další velká jména

Výčet všech jmen by byl skoro nekonečný, proto ve zkratce. Návštěvníci se mohou těšit na Danny Glovera (Smrtonostná past), Richard Dean Anderson a Corina Nemce (Hvězdná Brána), nebude chybět ani Dan Fogler (Fantastická zvířata) nebo Raphael Luce (Stranger Things). Jestli si říkáte, že výčet jmen nemůže být lepší, tak jste opravdu na omylu!

Do Prahy nám totiž dorazí sám osobně Edward Kenway! Tedy jeho herecký představitel Matt Ryan. Obrovská pecka pro všechny nadšence série Assassin´s Creed. Jenomže tady nekončíme. Pokud by vás už nebavilo brázdit širé moře s Edwardem, můžete si na chvíli odskočit na Alderaan. Tady vás totiž čeká jednání se samotným Ianem Mcdiarmidem! COŽE? PALPATINE OSOBNĚ NA COMIC-CON PRAGUE 2023!

@Comic-Con Prague 2023

Nebudou chybět ani soutěže!

Pokud vás z toho podpisování, focení a vyprávění s hrdiny vašeho dětství nebude bolet každý kousek těla, Comic-Con Prague pro vás má programu, že netušíme kam ho plánují nacpat. Během festivalu bude totiž probíhat také kostýmová soutěž PragoCosplay. Pokud se chcete předvést, zúčastnit se soutěže, a být označeni za nejvěrnější vizualizaci některého fyzického jevu..pravidla najdete zde. To všechno a mnohem více je pro vás připraveno od 14 do 16. dubna 2023. My vše budeme přidávat na naše sociální sítě, tudíž nezapomeň nás sledovat, ať ti neunikne žádná novinka!

X