Fanoušci chtějí změny pro bosse v Elden Ring

Hra Elden Ring je s námi už osm měsíců a stále v hráčích vzbuzuje touhu dostat ze hry víc a víc. Někteří fanoušci si myslí, že boss Maliketh si zaslouží větší obtížnost.

Více síly pro Černou čepel

Náš strážce smrti Maliketh se často uchází o titul nejtěžšího bosse v Elden Ring, a určitě spousta nás  s ním měla pěkné problémy, ale ozývají se hlasy, že by mohl být ještě obtížnější. I když Elden Ring sklízí všude samou chválu, tak nejčastější kritika souvisí s pozdní fází hry, která není tak dobře vyvážená jako začátek hry. Po smrti Morgotta se fandům nelíbilo, jak  From Software vybudoval zbytek otevřeného světa. Lokace Crumbling Farum Azula se těmto výtkám často vyhýbá, a při pohledu na ni mnozí z nás se slzou v oku vzpomínají na skvělý Archdragon Peak  z Dark Souls 3. 

@artstation

Fanoušci hry si myslí, že Maliketh by si zasloužil plný health bar, a ne jenom půlku. Maliketh je vlastně druhá fáze bosse Beast Clergyman, kterou dostaneme, když bossovi ubereme více jak 50 % života. Různé fáze v boss fightech přitom nejsou v tomto žánru žádná novinka, ale v tomto případě rozdíl snad nemůže být ani větší. Když už se naučíte bojovat proti Beast Clergyman a na několik pokusů ho konečně srazíte na polovinu, objeví se Maliketh a během pár vteřin vám vysvětlí, kdo tady nosí kalhoty. Někteří hráči byli frustrovaní z toho, že jen co se naučili pohyby  první fáze, druhá fáze je bez milosti smetla z povrchu zemského. Naopak ostatní, co už se naučili proti nim bojovat, by chtěli vlastní health bar pro Maliketha. A jak to vidíte vy? Nechali byste bosse jak je, nebo by zasloužil lehčí upgrade?

X