Final Fantasy 16 jako první hra s plasty pro PS5

Než ale začneme horečně hledat přeobjednávky, tak je na místě podotknout, že nejspíše se budou prodávat pouze v Japonsku.

Já tam chci Chocoba!

A nejedná se jenom o boční plasty pro PS5. Square Enix a PlayStation nám i přestavili i speciální ovladač s motivem této hry. V tuto chvíli není jasné, zda budou ovladač DualSense a čelní kryty dostupné i mimo Japonsko. Obě příslušenství byla oznámena na japonském blogu PlayStation Blog a na západním obchodě PlayStation Direct o nich nejsou žádné informace.

@Sony

Rozhodně je zajímavé, že toto je poprvé co nějaká hra dostala oficiální boční plasty na PS5. Ani takový koně jako Horizon Forbidden West nebo God of War Ragnarok nedostali takové privilegium. Je vidět že Sony této nekonečné sérii věří a očekávají prodeje s tímto novým příslušenstvím.

@Sony

Pro zákazníky v USA a Evropě bude k dispozici nový budle Final Fantasy 16 PS5. Tento balíček obsahuje novou FF hru od společnosti Square Enix, konzoli PS5 a ovladač DualSense, tedy v podstatě vše, co byste od standardního balíčku PS5 se hrou očekávali. Final Fantasy 16 vychází 22. června exklusivně pro PS5.

X