Final Fantasy Pixel Remaster míří na další platformy

Tak nám konečně po PC portu přichází tato nekonečná značka i na Playstation a Nintendo Switch. Milovníci značky, ale i sérií nepolíbení hráči, mohou už 19. dubna na vlastní kůži zjistit, jak to vlastně všechno začalo.

A bez krystalů se nevracej!

Je to jako příběh z pohádky. V roce 1987 vydává společnost Square hru, která měla být zároveň i jejich poslední… firmě se nedařilo, hrozil jí bankrot a jejich poslední fantasie měla být rozlučkou s herním průmyslem. Výsledek byl, že po více než 25 letech tu máme 15 pokračování série a přesně bžilion různých spin-offů. Z firmy Square se stal vydavatelský gigant, který na začátku milénia spojil síly s konkurenční firmou Enix, a společně nám tolik let přináší spoustu radosti a zklamání.

Takže jestli vás zajímá, co je na této herní sérii zvláštního, tak už nyní máte možnost si prvních 6 dílů zahrát v remasterovaném kabátku na PC. Osobně si myslím, že nejlepší platforma na hraní bude už zmíněná konzole od Nintenda. Hlavně pokud jste fandové značky jako já a rádi sbíráte krabicové verze her, tak určitě budete rádi za tohle 6v1. Tak nám dejte vědět, jestli se vydáte na tohle první dobrodružství za krystaly, a nebo si počkáte až na léto, kdy vychází už 16. díl této legendární videoherní série.

X