Final Fantasy XIV dostane v dalším rozšíření novou hratelnou třídu

Final Fantasy 14 dostane v Dawntrailu zcela nové povolání Viper, třídu podobnou nindžům, kterou jsme v sérii ještě neviděli.

Rychlý jako zmije

Osobně ji představil Naoki Yoshida, který tuto třídu odhalil na Final Fantasy 14 Fan Festu. Yoshi-P jako vždy vystoupil na pódium v převleku za toto povolání poté, co v pozadí běžel zremixovaný trailer na Dawntrail.

@gamerant

Role DPS pro boj zblízka je popisována jako technicky náročná, ale velmi stylová. Yoshi-P říká, že tato byla navržena pro ty, kteří žádají něco podobného povolání Ninja, i když s trochu jinou atmosférou. Vedle Viper máme na cestě další povolání do FF, která se zaměřuje na casting, ale bohužel si budete muset počkat na tokijské vydání Fan Festu, abyste se dozvěděli, o čem bude. Fanoušci tuší, že se dočkáme práce ve stylu Paintera. Jak je již tradicí, Yoshida před několika měsíci na Fan Festu v Las Vegas odhalil tričko s motivem Teenage Mutant Ninja Turtles. Třídu Ninja už ale v MMO máme, takže někteří se domnívají, že bychom se mohli dočkat třídy zaměřené na malování z Final Fantasy 6, protože každá želva je pojmenovaná po nějakém umělci. Nebo možná Zelený mág? Na to si budeme muset ještě počkat.

X