Floridský Joker otočil, nyní chce namluvit postavu v GTA 6

Drama kolem GTA 6 stále nekončí! „Floridský Joker“, který společnosti Rockstar vyhrožoval žalobou ve výši 10 milionů dolarů, nyní zvolil jiný přístup a požádal o namluvení postavy v připravované hře.

Buď hlas, nebo prachy!

Lawrence Sullivan, známý jako „Florida Joker“, se na TikToku opět rozhodl „vyjednávat“ s vývojáři hry GTA 6, společností Rockstar a mateřskou společností Take-Two poté, co trval na tom, že společnost ukradla jeho podobiznu pro trailer ke hře GTA 6, který vyšel v prosinci. „GTA… musíme si promluvit,“ říká Sullivan opět v nejnovějším videu. „Opravdu se s vámi nesnažím soudit, takže vám dám měsíc navíc.“ Předtím Sullivan požadoval 1 až 2 miliony dolarů za použití své podobizny.

@foxnews

Podobně jako minule si Sullivan připisuje zásluhu na tom, že jeho obsah o GTA 6 přitáhl k připravované hře více pozornosti: „Všichni vidíte, co jsem pro tu hru udělal. Dostali jsme se do zpráv, dostali jsme se na blogy, všichni se o mně rozepisují.“ Ale prý je ochoten se s vývojáři domluvit, a spokojí se s namluvením postavy.

Sullivan se tohoto srovnání zjevně nehodlá v dohledné době vzdát. Již dříve si TikToker obarvil vlasy na fialovo, aby demonstroval, jak moc je postavě podobný, a bude požadovat odškodné z několika milionů dolarů na 10 milionů dolarů. Sullivan na závěr videa opakuje, že do toho nechce zatahovat právníky, ale taky říká: „když budu muset, tak to udělám“. 

X