Fortnite kapitola 4 přináší řadu změn i známé postavy

Dropujeme do Tilted Towers boys! Druhá adventní neděle se u hráčů Fortnite nesla ve znamení nové Fortnite kapitoly 4. Události předchozích kapitol vedly k dalšímu zničení herní mapy, a hráči si celou sobotní noc museli počkat, co v Epic Games opět vymysleli. A zatím to vypadá, že Fortnite kapitola 4 přináší nejvíc změn, co hráči zažili. 

Fortnite kapitola 4 mění zajeté standardy

První, obří změna je nová mapa. Pokud si pamatujete jak probíhala ještě první sezona, tam jsme měli 1 mapu, která se během 10 kapitol, vždy změnila o nějaký kousek. Teď se hráči už po 4 kapitolách mohou radovat z obřích změn. Live event spojil všechny známé lokace dohromady, a vznikl jeden, ultimátní ostrov. 

@EpicGames

Změny se ale nedotýkají pouze mapy. Opět se mění gameplay. Do hry se poprvé v historii dostávají motorky. Teď už ne v podobě moving emotikonu. Skutečně se na mapě nacházejí motorky jako vozidla. Rychlost hry se opět zvýší. Ve spojení s tímto, se dohry dostal nový předmět – tzv. kynetic ore. Pomocí toho je možné na mapě najít kladivo, které vás odrazí od země a instatně doručí masivní rychlost. 

Fortnite kapitola 4 představuje skiny..

V nové kapitole nemůže chybět battle pass. Pokud se pohybujete v prostředí Fortnite, asi víte, že poslední battle pass byl poměrně..slabší. Epic Games se rozhodli to v nové sezoně hráčům vynahradit. A skutečně, do hry se dostávají obří ikony. Nejdříve je tady Geralt jako hratelný skin. Následuje Mr. Beast a v neposlední řadě…je tady Doom Guy. 

@EpicGames

Jako poslední novinku si Epic Games schovali přídavek talentů. Ve hře nyní můžete aktivovat a různě měnit talenty, které vám přidají nebo zruší bonusy. Během každé hry se vám random zobrazí výběr „augumentů reality“, které vám na limitovanou dobu doručí určitý bonus. Čím déle žijete, tím častěji tyhle talenty dostanete a zůstanou vám až do konce hry. O přídavcích nových zbraní se bavit nemusíme, to už hráči Fortnite berou jako samozřejmost. Tak už jste byli na nové mapě? Co na ní říkáte?

X