Fortnite vstupuje do Chapter 4 Season 2 | Jaké nás čekají novinky?

Fortnite Battle Royale patří mezi stálice multiplayerového hraní. Hra si už prošla svým největším peakem, následně pak z nejhranější a nejstreamovanější Battle Royale hry, si Fortnite prošel taky dobou, kdy se zdálo, že Epicu docházejí nápady. Chapter 4 ale přinesla zbrusu nový ostrov, do hry se vrátili mechaniky, které mají hráči rádi, a vypadá to, že Fortnite chytá nový dech. Dnes nám začíná 2 sezona kapitoly 4 s názvem MEGA. A na co se můžeme těšit?

Fortnite chapter 4 season 2 přináší MEGA změny

Tradičně se s novou sezonou mění mapa. Události posledních dní, přinesly nad mapu dosud největší rift, který sliboval masivní úpravy. Podle prvních trailerů už víme, že celá stylistika mapy ze středověku, se nyní mění na hyper future město, malinko podobné Tilted Towers. Vedle mega ultra super neonových upgradů, se ale setkáme také s klasickou asijskou architekturou, kterou ocení OG hráči z prvních kapitol. Samozřejmostí je zbrusu nový Battle Pass a jeho 100 tierů, spousta skinů, tanečků, gliderů a všeho co dobře známe.

@Epic Games

Nové zbraně, nové augmenty, i návrat starých známých

A s jakých equipem to vlastně budeme běhat po novém ostrově? Do hry se dostává nový Kinetic Blade, který slibuje nějakou ultimátní abilitu. Objeví se taky nový suppressed Assault Rifle, nebo nová pumpovací brokovnice. Návrat zažívají heavy sniperky a všechny exotické zbraně. Všechny novinky doplní řada nových questů, a hlavně, řada nových, unikátních skinů. Na veškeré novinky se můžete podívat na oficiálním blogu, nebo přímo ve hře. Fortnite Chapter 2 season 4 je oficiálně tady!

X