Forza Motorsport bude nejpřístupnější hra, která kdy vyšla

Oznámení hry Forza Motorsport způsobilo mezi nadšenci okruhové závodění přímo šílenosti. Je pravdou, že poslední Forza Horizon 5 zažila masivní úspěch, nicméně podtitul Motorsport slibuje úplně jinou porci zábavy. Navíc příslib realističnosti, zážitek skutečného okruhové závodění, v kombinaci s novou generací konzolí Xbox Series, tohle vypadá na pořádný nářez. Teď ale přišlo oznámení, které nás zahřálo u srdíčka.

Forza Motorsport umožní hraní také hráčům s handicapem

Nejnovější oznámení, doprovázené skvělým videem na Youtube, nám totiž představuje neuvěřitelnou přístupnost, nejnovějšího titulu z díly studia Turn10. Dozvěděli jsme se, že pokud si budou chtít hru užít hráči, kteří jsou nevidomí, nebude to žádný problém. Forza Motorsport obsahuje veškeré nastavení, a především zvukový doprovod tak, aby i hráčům s handicapem usnadnila hraní co nejvíce. 

@Turn10

Tohle je jednoduše krok správným směrem, a my smekáme! Jasně, už jsme zažili hru, která obsahovala tak detailní nastavení, že si ji mohli zahrát i hráči s handicapem. Ano bavíme se o The Last of Us, part II. Nicméně tento krok ze strany Microsoftu a Forza Motorsport je jen dalším posuvníkem, a bouráním hranic. Na celé video se můžete podívat níže.

X