Forza Motorsport odhaleno

Závodní nadšenci, milovníci rychlých kol, spáleného benzínu. Chybí vám pořádná, okruhová zábava, která by vám dala pocit, že řídit sportovní auto, je opravdová lahoda? Xbox to ví, a jejich nová Forza Motorosport vypadá parádně.

Forza Motorsport představí obří novinky v sérii

Během Xbox a Bethesda Developer Direct, jsme se dozvěděli nářez novinek, ohledně chystaného dílu série Forza Motorsport. Nový díl vyjde čistě exkluzivně pro konzole Xbox Series S/X. Chystá se na nás technologie ray tracing, hra poběží ve 4K 60 FPS. V dnešní době standard, který je ale potřeba potvrdit. Vývojáři z týmu Turn 10, se poučili i z předchozích dílů. Můžeme se tak těšit na vylepšenou fyziku aut, poškození auta bude u každého modelu jiné, dokonce špína z asfaltu nebo z hlíny, se bude na auto lepit jinak. Žádný generický gameplay, toto bude vysoko oktanová jízda.

@Turn 10 Studio

Forza Motorsport představí 500 aut!

A co jako budeme řídit? Ve hře se objeví 500 aut, 20 odlišných prostředí. Dynamické střídání počasí i dne a noci. Každá trať byla laserově skenována, a nafocena na samotných okruzích. Zvuková kulisa prošla také vylepšením a ve hře bude k dispozici technologie Dolby Atmos. Datum vydání bohužel zatím neznáme, nicméně plánováno je na rok 2023. Osobně se nemůžu dočkat!

X