God of War: Ragnarok chystá další obsah i pro rok 2023

Nejúspěšnější PlayStation exkluzivka v roce 2022. Kandidát na hru roku a jedno z nejlepších završení herního příběhu – God of War: Ragnarok, si získalo srdce hráčů po celém světě. Přestože Ragnarok nastal, studio Santa Monica nepolevují. Pro rok 2023 chystají dodatečný obsah, a vrátit se za Kratem i Atreem, nebude problém.

God of War: Ragnarok přinese režim New Game Plus!

Je mi zcela jasné, že všichni milovníci a nadšenci série God of War, už svou platinovou trofej mají. Že neexistuje místečko v sedmi světech, které by uniklo vašemu loot šílenství. Pokud jste teda byli zoufalí, že jste hru vysáli do každého detailu, je tady výtečná zpráva. Studio Santa Monica na svém twitterovém účtu oznámilo, že chystají rozšíření New Game Plus. To znamená, že dostaneme možnost, projít celou hru úplně od začátku, s kompletním vybavením, skilly a vším lootem, co jsme nasbírali na konci původní hry. Samozřejmostí bude vyšší obtížnost, nové předměty a nové výzvy. 

 

Více podrobností a novinky si studio nechává na jaro 2023. To pro nás znamená, že v první půlce příštího roku, bychom se mohli dočkat dalšího oficiálního infa, a možná i data vydání. Kdo se vrací co Midgardu?

X