God of War Ragnarok zažívá nejúspěšnější launch z celé série

Připravovali jsme se na to dlouho. 4 a půl roku trvalo, než jsme dostali pokračování megahitu God of War z roku 2018. A jak bylo avizováno, Ragnarok přišel. Kratos přišel o střechu (zase). Přišli otravovat bohové a hrát si na pány tvorstva (zase). Že bude God of War Ragnarok obrovský hit jsme čekali. Jenomže čísla překonávají i ty nejoptimističtější odhady. 

God of War Ragnarok je nejprodávanější titul z celé série

Základní build up z původní hry byl opravdu povedený. Zakončení nám nedalo spát a všichni jsme čekali, jak se Thor předvede, nebo jak bude Ódin vypadat a prezentovat se. Jak se zdá, studio Santa Monica se trefilo do chutě všem hráčům na světě. God of War Ragnarok je aktuálně nejprodávanější hra z celé God of War série. 

Zasloužený úspěch, výborná hra

Už v roce 2018 zažíval reboot série masivní úspěch. Ten rok byly prodávanější jen Red Dead Redemption 2, Black Ops 4 nebo FIFA 19. Na PlayStation ještě Krata tehdy překonal Spider-Man. Když se podíváme zpětně, rok 2018 byl skutečně bohatý na single-player hry. A je vidět, že když si studio dá práci, neuspěchá vývoj a dokončí hru tak, jak si oni přejí, hráči to umějí ocenit. Single playerovky stále vládnou. My posíláme gratulace do PlayStation i do Santa Monica studio.

X