Herecký představitel Joela by se rád vrátil do The Last of Us 3 (pokud by takový projekt vůbec vznikl)

Zitik

Není tajemstvím, že herecká sága The Last of Us se těší veliké oblibě. V posledních dnech o sobě dala vědět i prostřednictvím seriálu, který si nevede vůbec špatně. Proto si určitě spousta lidí pokládá otázku, zda studio Naughty Dog přemýšlí o vytvoření třetího pokračování. 

Pokud by se tak skutečně stalo, tak herec Troy Baker s naprosto neskrývaným nadšením prohlásil, že by si svoji roli Joela moc rád zopakoval i do třetice. Já se modlím ke všem čertům, aby bylo toto přání vyslyšeno.

Last of Us
@Steam

Herec toto tvrzení prohlásil v podcastu Last of Pods, kde byl dotázán právě na třetí pokračování. Jeho odpověď byla dosti neurčitá, protože prý ani nevěděl, že se vůbec mělo chystat druhé pokračování. Pokud by se ale studio rozhodlo pokračovat, tak on by s návratem neváhal ani minutu. Doslova prohlásil, že kdyby byl znovu oslovený, tak bude režiséra příběhu Neila Druckmanna následovat k branám pekla a ještě si cestou koupí zmrzlinu.

Několik náznaků ohledně pokračování už samozžejmě bylo, protože sám ředitel projektu prohlásil, že série má v rukou „více příběhů k vyprávění“. Těžko říct, zda se bude jednat o třetí pokračování nebo potvrzenou multiplayerovou verzi, kterou studio označilo za svůj vůbec největší projekt. 

 

X