Herní veletrh OVAGAMES 2024 a soutěž o lístky

Herní sezóna se nám pomalu a jistě rozjíždí, a s tím také souvisejí nejrůznější herní veletrhy. A proto vám chceme představit další ročník OVAGAMES. Čím se největší herní veletrh na severní Moravě může pochlubit, a co všechno tam můžete vidět? Doporučuji číst až do konce, máme pro vás soutěž o dva volné vstupy na celou akci. Celý veletrh se uskuteční už během víkendu 13 – 14. dubna 2024

OVAGAMES přináší videohry do Ostravy

Budou to dva roky co jsme se poprvé zúčastnili veletrhu OVAGAMES. V roce 2022 se celá událost konala na stejném místě jako tomu bude letos. E-MOTION PARK Ostrava, který se nachází naproti obchodnímu centru AVION nabízí perfektní prostor pro výstavu všech herních periférií, konzolového koutku nebo VR koutku. 

@Techraj.cz

Jasně nejedná se o třípodlažní výstavní areál s kilometrem prostor. Nicméně organizátoři OSTRAVA CHAMPIONSHIP a E-MOTION Park Ostrava odvádějí perfektní organizační práci, a každý návštěvník má dostatek prostoru na každou jednu aktivitu. Ať už se jedná o velký gamingový stůl plný nejnašlapanějších počítačů, prostor s PlayStation 5, závodní simulátory nebo VR, na každého se dostane. A pokud si přeci jen budete chtít trošku odpočinou, k dispozici vám je i VIP salónek. 

Techraj tam bude a chceme abyste tam byli taky!

A protože jsou kluci a holky z ovachamp fakt moc kámoši, poslali nám dva lístky, které máme rozdat vám. Takže na našem facebooku a instagramu právě probíhá soutěž o dva lupy na tuhle akci.

Podmínky soutěže jsou jednoduché. stačí mít follow na naší facebookové nebo instagramové stránce a sdílet soutěžní příspěvek. Pokud tyhle dvě basic akce uděláte, automaticky jste zařazeni do soutěže. A že je na co se těšit, to už je myslím jasné!

X