Hlavní mužskou postavu v GTA VI nedabuje Troy Baker

Jednou z mnoha teorií ohledně Grand Theft Auto VI je, že Troy Baker, jeden z nejpopulárnějších a nejžádanějších dabérů v oblasti her, ztvárnil mužskou hlavní roli v nadcházejícím dílu dlouho očekávané městské akce.

Sám Baker nyní na tuto teorii zareagoval a řekl pro The Movie Dweeb, že to, že si lidé myslí, že je to on, považuje za kompliment, ale není tomu tak.

@HBO

„Chci, aby ten chlap, ať je to kdokoli, získal uznání za svou práci, protože jsem si jistý, že to bude skvělé. To je pecka.
Ti chlapi se do těch postav ponořili a zaslouží si veškerou pochvalu za svou práci,“ řekl Baker o lidech, kteří dělají voice acting pro Rockstar Games.

Když v prosinci 2023 dorazil první trailer GTA VI, někteří lidé věřili, že Luciin partner, o kterém se říká, že se jmenuje Jason, byl namluven Bakerem, protože jedna linka, kterou má postava v traileru, zní jako Bakerův hlas.
Kdo stojí za oním tajemným hlasem, zatím nevíme, stejně jako nevíme, kdo má na starost Lucii, i když internet má samozřejmě i na to své teorie.
Ve skutečnosti Rockstar Games neučinili žádná oficiální oznámení ohledně hlasového obsazení pro GTA VI.

GTA VI je nyní údajně v závěrečné fázi vývoje a je naplánováno na vydání v roce 2025.
Nedávná zpráva však uvedla, že by hra mohla vyjít v období mezi podzimem 2025 a začátkem roku 2026.

X