Hledáme nové tváře do redakčního týmu!

Techraj.cz už není mimino. Už jsme tu nějaký pátek, videoherní dospělosti jsme sic ještě nedosáhnuli, ale něco ve své herní knihovně máme. A protože toho začíná být čím dál víc, rozšiřujeme naše řady redakčního týmu. Ale…proč by sis měl ukrajovat ze svého volného času, k psaní článků na internet? 

Tohle není práce ale koníček

Techraj funguje trošku jinak než ostatní herní magazíny. Nebereme to jako povinnost nebo zaměstnání. Protože nás videohry baví, snažíme se, aby nás bavilo také psát články. Proto se u nás meze nápadům nekladou. Jakékoliv herní odvětví tě baví, jakýkoliv žánr nebo zaměření tě zajímá, u nás to má svůj prostor. Nehraješ videohry? Fajn máme celou sekci filmů a seriálů. Pokud tě víc zajímá hardware, fajn kategorie máme. A navíc, když to bude čtivé, ještě od nás dostaneš nějakou tu sladkou odměnu. Co ti nabízíme? 

@Techraj.cz

Pokud jsi na internetu aktivní, zajímají tě nejnovější trendy v oblasti her, filmů nebo seriálů, a máš chuť o tom psát vlastní články, neváhej se na nás obrátit na e-mailové adrese: management@techraj.cz

X